Vyhledávání v databázi čísel

Na těchto stránkách můžete vyhledávat Premium SMS a audiotexová čísla, provozovatele služeb – více zdeDůležité informace

Na těchto stránkách můžete nalézt podrobné informace o Premiových službách včetně aktuální verze Kodexu Premium SMS/MMS služeb a Audiotexových služeb, a to jak v českém, tak anglickém jazyce.

Jak zrušit zasílání nechtěných SMS zpráv

Pro zrušení zasílání objednaných zpráv MT Premium SMS bylo zavedeno univerzální klíčové slovo STOP, které v kombinaci s názvem služby slouží pro zrušení jedné služby, nebo STOP (STOP ALL) pro zrušení zasílání všech služeb poskytovaných zákazníkovi na danném prefixu.

Návod na deaktivaci:
Deaktivaci konkrétní služby provede Zákazník odesláním SMS na příslušný 5-ti místný Short code ve tvaru “STOP SLUZBA“. Kdy slovo služba nahradí zákazník názvem služby). Deaktivaci všech služeb poskytovaných Zákazníkovi na daném prefixu provede Zákazník odesláním sms na příslušný 5-timístný Short code ve tvaru “STOP ALL“ nebo pouze „STOP“. Zákazníkovi je za tuto SMS naúčtována cena dle jeho platného tarifu.

Poskytovatel má povinnost potvrdit vypnutí služby/služeb zasláním zpětné SMS s potvrzení vypnutí služby/služeb. Tato SMS je pro Zákazníka zdarma.

Co dělat, když službu nelze deaktivovat výše popsaným způsobem?
V případě, že jste provedli deaktivaci služby a přes to jsou vám i nadále zasílány a účtovány SMS pro danou službu, prosím obraťte se na zákaznickou linku poskytovatele služby, kterou naleznete ve výsledku vyhledávání přístupového čísla vaší služby.

více zde


O nás

Tyto stránky jsou provozovány Asociací provozovatelů mobilních sítí (APMS) a Asociací provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) – více zde


[ ↑ k obsahu ↑ ]